Domov důchodců Jablonecké Paseky, příspěvková organizace

Volné pracovní místo

Vedoucí zdravotní péče – vrchní sestra

Do našeho kolektivu přijmeme vedoucí zdravotní péče (vrchní sestru) na HPP (40 hodin / týdně).

  Platové ohodnocení

Nabízíme platové ohodnocení dle platných platových tabulek, 5 týdnů dovolené.

  Bonus

Zaměstnanecké benefity.

  Úvazek

40 hodin týdně

  Náplň práce

Vedení kolektivu, poskytování ošetřovatelské a rehabilitační péče, spolupráce se smluvními a praktickými lékaři, standardizace ošetřovatelské péče, komunikace s klienty a jejich rodinami, vykazování provedené zdravotnické péče se smluvními zdravotními pojišťovnami v programu Cygnus, odpovědnost za dodržování hygienických a proti epidemiologických opatření.

  Požadavky

Vzdělání: SŠ zdravotnická s maturitou, obor všeobecná sestra

Další požadavky:

  • dobré kumunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • praxe ve zdravotnictví nebo v sociálních službách výhodou
  • orientace v principech sociálních služeb výhodou
  • znalost práce na PC (znalost programu Cygnus 2 výhodou)
  • praxe vřízení lidí výhodou
  • přesnot, pečlivost
  • proškolení v metodě bazální stimulace výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost

Nástup dle dohody.

Kontakt:

Bohdana Svobodová 777 533 523

+420 778 538 296 (recepce)

Domov důchodců Jablonecké Paseky, p.o.

Vítězslava Nezvala 87/14, 466 02 Jablonec nad Nisou 2 (Ukázat na mapě)

IČ: 71220011

Datová schránka: 2bwkhxn

Domov důchodců Jablonecké Paseky

Domov nabízí své služby od 1. 7. 2004. Jsme příspěvkovou organizací Krajského úřadu Libereckého kraje. Služby, které poskytujeme v souladu se zákonem o sociálních službách:

  • Domov pro seniory (§49)
  • Domov se zvláštním režimem (§ 50)