Důležité dokumenty týkající se mimořádného opatření

(26. 03. 2020)

ZÁKAZ NÁVŠTĚV ke stažení zde ...

PŘÍKAZ ŘEDITELE K OPUŠTĚNÍ DOMOVA DŮCHODCŮ ke stažení zde ...

DOPORUČENÍ RODINÁM ke stažení zde ...

Oslava MDŽ

(10. 03. 2020)

I v našem Domově jsme uspořádaly nejen pro všechny ženy oslavu Mezinárodního dne žen. Květiny, výborné občerstvení, krásné písničky v podání nám známého a milého pana Vladimíra Pecháčka, pohodová a milá atmosféra nám zpříjemnila celé pondělní odpoledne. A milá pánská návštěva z věznice Rýnovice  z řad odsouzených a jejich doprovodu udělala radost všem přítomným dámám. Pánové si totiž pro všechny ženy připravili krásná přání.

Zabijačkové hody

(10. 03. 2020)

V pátek 6. března jsme u nás v Domově uspořádaly výborné zabijačkové hody.

Dobrot na výběr bylo víc než dost, od jitrnic, jelítek, tlačenky, které nám dodal šikovný řezník pan Jiří Nový,  až po vynikající ovar, jehož přípravy se zhostil sám pan ředitel. Vůně všech dobrot se linula po celém Domově. Všichni jsme si pochutnali, protože takové dobrůtky jsme si nemohli nechat ujít. K chuti nám přišlo i výborné pivo z místního pivovaru Volt.

Akce se velmi vydařila a už teď víme, že za rok ji zopakujeme.

Zákaz návštěv

(10. 03. 2020)

Ode dne 10. 3. 2020 platí v Domově důchodců Jablonecké Paseky až do odvolání ZÁKAZ NÁVŠTĚV. Děkujeme za pochopení.

Mimořádné opatření

Tříkrálové zpívání

(08. 01. 2020)

V pondělí 6. 1. 2020 na Tři krále jsme si pro naše klienty připravili výpravný příběh O příchodů tří králů (Kašpara, Melichara a Baltazar) do Betléma. Všichni jsme se úlohy zhostili s nadšením a radostí a jsme přesvědčeni o tom, že se představení nejen povedlo, ale hlavně se líbilo.

Silvestrovské posezení

(06. 01. 2020)

Stejně jako v loňském roce i tentokrát jsme v poslední den roku 2019 v domově přivítali návštěvu z Věznice Rýnovice, a to skupinu odsouzených s doprovodem. Setkání natáčela i TV Nova. Odsouzení si pro naše seniory připravili nádherně ozdobené perníčky, které jim i slavnostně s novoročním přáním předali. Dokonce jsme se dočkali i kulturního zážitku. Jeden z odsouzených si pro nás všechny připravil nádhernou a velmi dojemnou báseň. Byl odvážný, zvládl to perfektně. A pak už následovalo společné posezení, popovídání, sdílení. Děkujeme za návštěvu, která je vždy oboustranně kladně přijímána. Již teď se těšíme na další společné akce, společenské, ale i pracovní.

Česko zpívá koledy

(19. 12. 2019)

V rámci akce Česko zpívá koledy u nás v domově proběhlo společné vánoční zpívání. Setkání 4 generací, od nejmenších dětí z mateřské školy Na Kopečku, přes školáky z rychnovské základní školy až po ty nejstarší seniory v našem domově. Děkujeme všem zúčastněným, společné předvánoční chvíle, krásné tradiční vánoční koledy, které jsme si všichni dohromady zazpívali, nás příjemně naladily a už se velmi těšíme na sváteční dny vánoční.

Vánoční tvoření

(11. 12. 2019)

Děti ze Základní umělecé školy v Jablonci nad Nisou jsou pravidelnými návštěvníky našeho domova hlavněv čase předvánočním. Vždy si pro nás společně se svými učitelkami připraví krásné vánoční tvoření. I letos jsme se všichni společně pustili do práce a výsledkem byly různé vánoční dekorace, které nám nádherně dozdobí pokoje. Můžete se podívat.

Mikulášská nadílka

(06. 12. 2019)

5. prosinec je dnem, kdy i k nám do domova přišel Mikuláš s andělem i čertem. Nejen, že nám nadělil dobroty, ale hlavně jsme si společně zazpívali.

Vánoční koncert

(04. 12. 2019)

K času vánočnímu patří i vánoční písně. O nádherný hudební zážitek se postarala úžasná paní Iveta Hejduková, která je mezi námi velmi oblíbená, na její vystoupení se vždy moc těšíme. Odcházeli jsme plni nezapomenutelných zážitků.

| 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-60 | 60-67 |


© 2018, Domov důchodců Jablonecké Paseky, všechna práva vyhrazena. | Dnes je 24. 01. 2021,