Tříkrálové zpívání

(08. 01. 2020)

V pondělí 6. 1. 2020 na Tři krále jsme si pro naše klienty připravili výpravný příběh O příchodů tří králů (Kašpara, Melichara a Baltazar) do Betléma. Všichni jsme se úlohy zhostili s nadšením a radostí a jsme přesvědčeni o tom, že se představení nejen povedlo, ale hlavně se líbilo.

Silvestrovské posezení

(06. 01. 2020)

Stejně jako v loňském roce i tentokrát jsme v poslední den roku 2019 v domově přivítali návštěvu z Věznice Rýnovice, a to skupinu odsouzených s doprovodem. Setkání natáčela i TV Nova. Odsouzení si pro naše seniory připravili nádherně ozdobené perníčky, které jim i slavnostně s novoročním přáním předali. Dokonce jsme se dočkali i kulturního zážitku. Jeden z odsouzených si pro nás všechny připravil nádhernou a velmi dojemnou báseň. Byl odvážný, zvládl to perfektně. A pak už následovalo společné posezení, popovídání, sdílení. Děkujeme za návštěvu, která je vždy oboustranně kladně přijímána. Již teď se těšíme na další společné akce, společenské, ale i pracovní.

Česko zpívá koledy

(19. 12. 2019)

V rámci akce Česko zpívá koledy u nás v domově proběhlo společné vánoční zpívání. Setkání 4 generací, od nejmenších dětí z mateřské školy Na Kopečku, přes školáky z rychnovské základní školy až po ty nejstarší seniory v našem domově. Děkujeme všem zúčastněným, společné předvánoční chvíle, krásné tradiční vánoční koledy, které jsme si všichni dohromady zazpívali, nás příjemně naladily a už se velmi těšíme na sváteční dny vánoční.

Vánoční tvoření

(11. 12. 2019)

Děti ze Základní umělecé školy v Jablonci nad Nisou jsou pravidelnými návštěvníky našeho domova hlavněv čase předvánočním. Vždy si pro nás společně se svými učitelkami připraví krásné vánoční tvoření. I letos jsme se všichni společně pustili do práce a výsledkem byly různé vánoční dekorace, které nám nádherně dozdobí pokoje. Můžete se podívat.

Mikulášská nadílka

(06. 12. 2019)

5. prosinec je dnem, kdy i k nám do domova přišel Mikuláš s andělem i čertem. Nejen, že nám nadělil dobroty, ale hlavně jsme si společně zazpívali.

Vánoční koncert

(04. 12. 2019)

K času vánočnímu patří i vánoční písně. O nádherný hudební zážitek se postarala úžasná paní Iveta Hejduková, která je mezi námi velmi oblíbená, na její vystoupení se vždy moc těšíme. Odcházeli jsme plni nezapomenutelných zážitků.

Vánoční chvíle s dětmi

(04. 12. 2019)

Je u nás tradicí, že v předvánočním čase nás do domova přijdou potěšit děti z mateřské školy Pohoda. Vánoční společné zpívání u vánočního stromu i zdobení perníčků, na které se vždy velmi těšíme, v nás navodí tu správnou voňavou atmosféru. Společně strávený čas s těmi nejmenšími je pro nás vždy pohlazením na duši. Velké poděkování patří  milým a vstřícným učitelkám.

Vystoupení Seniorbandu

(03. 12. 2019)

Předvánoční čas nám zpříjemnilo vystoupení milé skupiny z Filipova, a to Seniorbandu. Veselé a rytmické písničky nás rozproudily, nálada byla výborná, zazpívali jsme si, zabroukali a užili jsme si pohodové odpoledne.

Mikulášská zábava

(03. 12. 2019)

K prosinci patří Mikuláš, čert i čertovská nadílka. Vedení domova pro děti zaměstnaců přichystalo bezva mikulášskou zábavu s diskotékou, nadílkou , zpíváním a vším, co k tomu patří. Všichni včetně dětí si to náramně užili.

Zdobení vánočního stromu

(03. 12. 2019)

Vánoce jsou za dveřmi a i my v domově jsme se pustili do příprav a hlavně do výzdoby. Vánoční strom, který již tradičně zdobí naši společnou jídelnu,je vyzdoben vlastnoručně vyrobenými ozdobami. Práce nám šla pěkně od ruky, strávili jsme společné příjemné chvíle v předvánoční atmosféře,

| 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-60 | 60-63 |


© 2018, Domov důchodců Jablonecké Paseky, všechna práva vyhrazena. | Dnes je 12. 07. 2020,