Pro zájemce

Žádost můžete podat písemně na adresu našeho domova důchodců nebo při osobní návštěvě u nás v pracovních dnech od 8.00 do 14.00 hodin (polední přestávka od 12:00 do 12:30 hod). Rozhodnete-li se pro osobní návštěvu, je lépe domluvit si předem schůzku telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty. Vzhledem k tomu, že v současné době převyšuje poptávka nabídku volných míst, bude Vaše žádost po dohodě s Vámi zařazena do seznamu žadatelů.

Jak se k nám dostanete

Dostanete se k nám vlakem i městkou hromadnou dopravou Jablonce nad Nisou. Vlak (zastávka Jablonecké Paseky) a MHD autobus č. 109 a 119 (zastávka Jablonecké Paseky - konečná)

Domov důchodců Jablonecké Paseky, p.o. splňuje Vyhlášku č. 398/2009 Sb. o obecných technických požadavcích zabezpečujících bezbariérové užívání staveb. Po celém objektu od vstupních dveří až po jednotlivé pokoje je umožněn bezbariérový přístup.

Venkovní areál domova je v tuto chvíli po 1. etapě rekonstrukce komunikace, takže je v daném úseku zcela bezbariérový. V plánu máme 2. etapu rekonstrukce. Poté bude bezbariérový celý areál.

Přílohy ke stažení:

Žádost o přijetí

Vyjádření lékaře

Informace pro žadatele


Vytisknout úvodní stránka    


© 2018, Domov důchodců Jablonecké Paseky, všechna práva vyhrazena. | Dnes je 30. 11. 2020,